SUPREME szampon

Supreme Szampon Nawilżający z olejkami

Szampon przeznaczony do pielęgnacji wrażliwej skóry i sierści zwierząt ze skłonnością do alergii i podrażnień. Łagodne substancje myjące i olejki (arganowy, sezamowy, rycynowy) wpływają na skórę odżywczo i nawilżająco, a szata nabiera blasku. Olej arganowy doskonale natłuszcza i regeneruje naskórek, dodatkowo odbudowując strukturę włosa. Olej sezamowy ma właściwości nawilżające i przeciwzapalne, a ponadto stymuluje sierść do wzrostu. Olej rycynowy pobudza krążenie, a także sprzyja gojeniu się ran i owrzodzeń. Receptura szamponu zawiera również D-Panthenol. Jest to prowitamina, która wnika w głąb skóry i włosów, zmniejszając utratę wody przez naskórek i nadając mu miękkość i elastyczność. Zawarty w składzie nadtlenek benzoilu wykazuje działanie przeciwbakteryjne.

O szamponie

Supreme Nawilżający Szampon z olejkami to produkt, który jest szczególnie polecany dla właścicieli zwierząt z suchą i łamliwą sierścią. Szampon został stworzony z naturalnych składników, takich jak olejki roślinne, które pomagają nawilżyć i wzmocnić sierść, zapewniając jej blask i sprężystość.

Wiele opinii w Internecie potwierdza skuteczność tego szamponu w poprawie kondycji sierści. Właściciele zwierząt zauważają, że sierść jest bardziej miękka i lśniąca po użyciu szamponu, a także łatwiej ją rozczesać i układać.

Szampon jest bardzo łatwy w użyciu i dobrze się pieni, co umożliwia dokładne oczyszczenie sierści. Ponadto, jego delikatny zapach jest przyjemny dla zwierząt i ich właścicieli.

Opinia

Podsumowując, Supreme Nawilżający Szampon z olejkami to produkt, który zdobył bardzo pozytywne opinie w Internecie. Wiele właścicieli zwierząt twierdzi, że jest on skuteczny w poprawie kondycji suchych i łamliwych sierści i poleca go innym.

Może Ci się spodobać